Neslíbíme vám modré z nebe. Ani vydělané miliony z PPC kampaně nebo tisíce konverzí z Facebook reklamy nasbírané za jeden týden. Nejsme Gandalfové. Jsme Astronauti.

Co vám ale slíbit můžeme, že všechno, co děláme, má hlavu a patu. Neúčtujeme si nesmyslné částky za neefektivní PPC kampaně, které nic negenerují. Raději si s vámi sedneme nad šálkem čaje a poradíme s výběrem té nejefektivnější komunikační strategie právě pro vás. Každé podnikání je unikátní, a každý náš klient si zaslouží stejně unikátní zacházení a koncept řešení.

Marketingová strategie

Je alfou a omegou vašeho podnikání. Motorem, který generuje zisk, zvyšuje povědomí o značce a buduje silnou pozici na trhu. Nebuďte na chvostu komety, buďte v jejím čele. Vaše podnikání je tak silné, jak silný je váš brand. Důmyslně sestavený komunikační mix umí zázraky. A to my umíme…

Zanalyzujeme vaši stávající situaci, najdeme cílovou skupinu, navrhneme optimální cíle a jim odpovídající komunikační mix a strategii, nasadíme efektivní nástroje (Facebook reklama, Google reklama), vytvoříme harmonogram kampaně a nakonec vše do detailů vyhodnotíme.

Kreativní koncept

Občas je náročné najít společnou řeč s vlastní rodinou či posádkou, natož se svými zákazníky. Myslí a mluví jiným jazykem, neví, co chtějí a co je pro ně nejlepší. Není nic lepšího, než je popostrčit a naučit je vnímat svět jinak.

Pomůžeme vám najít vhodný styl komunikace, grafický a kreativní koncept, vybudujeme silnou armádu influencerů a společně tak posilníme vaší pozici na trhu. Zkrátka od hřebíku po lokomotivu.

Internetový marketing a online reklama všeobecně kladou velký důraz na získání pozornosti zákazníka. Pojďme ho společně zaujmout něčím novým, originálním a překvapivým.

Integrované kampaně

Při zkoumání digitálního vesmíru jsme se potkali snad se všemi galaktickými národnostmi, rasami a civilizacemi. Ne všechny mluví stejnou řečí a mají stejné potřeby. Bedlivým pozorováním a učením jsme si osvojili zvyky každé z nich a rozumíme jejich potřebám.

Precizně sestavená komunikační strategie a propagace vaší značky pomůže zorientovat se vašim zákazníkům v tom, co vlastně nabízíte.

Spíchneme vám tak kompletní marketingové řešení na míru. To zahrnuje Facebook reklamu, správu sociálních sítí, PPC, SEO, komunikační mix a vše ohledně internetového marketingu.

Protože tam, kde ostatní tápou, my jdeme na jistotu.

Brandové kampaně

Mít silnou značku, stabilní povědomí o ní a širokou fanouškovskou základnu. To není nic nereálného. Náš tým na pozemské základně se postará o kompletní servis: od PPC kampaně přes grafické zpracování vizuálů a vytvoření speciálních landing page, videí až po nákup vhodných médií a prostoru v nich.

Online marketing známe jako svoje astronautí boty. Novinky v digitálním marketingu se sice šíří rychleji než nadpozemské světlo, ale díky warpovému pohonu naší rakety a různým mezigalaktickým školením, hltáme a vstřebáváme novinky stejně rychle a dobře jako černé díry bílé trpaslíky.

PUBLIC RELATIONS

Firma komunikuje se svým okolím v každém okamžiku. Identifikujeme vaše cílové skupiny, naformulujeme klíčová sdělení a navrhneme strategii komunikace včetně volby vhodných komunikačních kanálů. Budování značky pomocí PR nástrojů už dávno nestojí pouze na tradičních médiích. Váš příběh budeme vyprávět prostřednictvím online i offline médií.

Výkonnostní marketing a PPC kampaně

Máte dobrý webový obsah, ale nejste vidět? Pro nás jste hvězdy, a pomůžeme vám zazářit právě tam, kde jsou vaši zákazníci. Dobře nastavená online reklama a web design jsou klíčovým prvkem pro efektivní business development.

Náš PPC specialista má v hlavě kalkulačku na přesné počty znaků v PPC kampaních a ostrý jazýček na přesně volená slova, která potenciální zákazníky z vyhledávačů přivedou na vaši landing page. Správa PPC kampaní pak zahrnuje i remarketing a přesné cílení na vaši krevní (zákaznickou) skupinu, která udělá požadovanou konverzi.

Kromě jiného je tenhle PPC specialista i mistr výkonnostního marketingu. Namixujeme unikátní koktejl personifikované reklamy na internetu přesně pro vaši značku.

Displejová reklama

Určitě to znáte: brouzdáte na webu a najednou na vás „vypadne“ banner. Většinou s nabídkou nějaké služby nebo produktu. Jde o displejovou neboli bannerovou reklamu. V současné době tvoří až 50 % veškeré reklamy na internetu v České republice.

O důvod víc, jak ještě efektivněji zacílit a přitáhnout zákazníky tam, kam potřebujete. Na váš web nebo e-shop. Oproti jiným digitálním agenturám servírujeme nejen osobitý web desgin, ale také originální grafiku.

Vězte, že opakování je matka moudrosti: tento druh reklamy totiž buduje povědomí o značce i o produktu nebo službě. V tomto případě platí: čím více, tím lépe.

Google Analytics

Vyznat se v Google Analytics je jako naučit se mandarínsky. Nemáte hlavu na jazyky? My také ne, ale shodou okolností „mandarínsky“ umíme. Tento nástroj od společnosti Google je pěkně mazaný a když jej využijete chytře, stane se nepostradatelným parťákem vašeho podnikání.

Získává totiž data o uživatelích vašeho webu, díky čemuž je možné sledovat aktuální i historickou návštěvnost, chování, konverze, prodeje a další velice zajímavé věci.

Google reklamu zkrotíme pomocí SEO nástrojů a vypipláme vaši landing page k dokonalosti tak, aby generovala zisk. Díky efektivně nastavenému remarketingu zjistíme, jak se vaši návštěvníci chovají. A vhodnými nástroji je nasměrujeme tam, kam si jen budete přát.

Sociální sítě

I když se může zdát, že jsme asociálové, opak je pravdou. Milujeme družení a komunikaci s fanoušky na „druhé straně“. Na planetu Zemi posíláme jedno selfie a instastories za druhým a se stejnou péčí se staráme i o sociální sítě našich klientů.

Věříme, že toto nadšení a raketový zápal se projevuje i v naší práci. Nebojíme se oslovit známé i začínající influencery a zapojit je do komunikace vaší značky v rámci kampaně.

Podle druhu služby či zboží zvolíme tone of voice na Facebooku, Instagramu, YouTube, Pinterestu, Twitteru a LinkedInu. Jsme všude tam, kde byste měli být vidět a slyšet.

Kdo nescrolluje s námi, scrolluje proti nám.

SEO

Hra na schovku frčela v dětství, je na čase se ukázat. Ve vesmíru možností, které nabízí online marketing je stále těžší být vygooglen. Proto jsem tu my, Astronauti.

Vaši digitální stopu vyneseme po Mléčné dráze až na první příčky vyhledávačů. Tím zvýšíme návštěvnost webu a s tím spojené konverze, počet akcí v e-shopu a povědomí o značce jako takové.

Nenapravitelní psavci si pohrají s písmenky i slovy na vašem webu a upraví text tak, aby se organicky umisťoval vysoko i v neplaceném vyhledávání.

Influencer marketing

Na planetě Zemi je v současné době velmi trendy být vidět ve spojení s nějakým brandem. A protože každé zboží a služba má svého kupce, není výjimkou, že podobné to je také v online maketingu. Dříve se lidem, kteří do jisté míry měli vliv na ostatní, určovali trendy nebo představovali novinky říkalo blogeři či Youtubeři. Nyní to jsou influenceři.

Vnímání času ve vesmíru je trochu jiné. Kde září jedna hvězda (influencer), v jiné jeho části už dávno vyhasla. Proto pečlivě sledujeme všechny obory a osobnosti, které jim rozumí a následně s nimi navazujeme výhodnou spolupráci právě pro vás.

E-mailing

Jsme rádi posly dobrých a pozitivních zpráv. Kam se na nás hrabe posel antického božstva Hérmes se svými okřídlenými zlatými sandály, jež ho nosily rychlostí větru. My používáme rychlost světla.

E-maily od nás nepadají do spamu, mají chytlavé předměty a jsou přesně cílené. Díky automatizaci a personifikaci se nemusíte o nic starat. Stejně jako o strašáka jménem GDPR.

Jako správná full servisová marketingová agentura (a Astronauti digitálního marketingu) zastřešíme vaši kampaň i tímto novodobým stylem komunikace. Známky na dopisy by vás vyšly mnohem dráž.

Copywriting

Jak už bylo řečeno: v naší posádce najdete i mistry pera. Imaginárního, samozřejmě. Jsme digitální agentura, takže spíš ťukáme do klávesnice. Čtivě a poutavě umíme napsat článek o betonu tak, aby se do něj zamilovali jak návštěvníci vašeho webu, tak i internetové vyhledávače.

To vám zaručí přední místa ve výsledcích vyhledávání, a tím pádem i vyšší zisky za prodeje vašich výrobků a služeb, o návštěvnosti webu nemluvě. Propagace se dá udělat téměř na cokoli. To nám věřte, máme zkušenosti i s psaním textů pro Černou díru.

VIDEOSTREAMING

Kulaté stoly, diskuze, konference i různá setkání se v březnu 2020 přesunuly z velké části do on-line světa. A Astronauti pro vás mají komplexní řešení interaktivních přímých přenosů a záznamů.

Jsme připraveni pro vás zajistit streaming od A do Z. Navrhneme strategii, obsah i strukturu vysílání. Vyladíme grafický design videa i prezentovaných materiálů. Postaráme se o technickou stránku on-line přenosu i záznam a interakci s diváky během natáčení. A vytuníme i propagaci videa v on-line i off-line světe, podle cílových skupin.

Buďte s námi on-line a podívejte se na detaily naší nabídky.