Neslíbíme vám modré z nebe. Ani vydělané miliony během jediné kampaně. A už vůbec ne reklamu na nejsledovanějším televizním kanále během oblíbeného seriálu, za kterou neutratíte ani korunu.

Můžeme vám ale slíbit, že všechno, co uděláme bude mít smysl. Neúčtujeme si proto přemrštěné částky za nesmyslné akce, které nic negenerují. Ani radost ani užitek. Raději si s vámi sedneme nad šálkem čaje a poradíme s výběrem té nejefektivnější strategie právě pro vás. Každé podnikání je unikátní, a každý náš klient si zaslouží stejně unikátní zacházení a koncept řešení.

Srovnáme do latě odstíny červené v grafickém návrhu plakátu i negativně naladěné fanoušky na sociálních sítích. Obrátíme temnou Sílu v dobrou, která vás poté bude provázet na každém kliknutí na e-mail od nás.

Marketingová strategie

Je alfou a omegou vašeho podnikání. Motorem, který generuje zisk, zvyšuje povědomí o značce a buduje silnou pozici na trhu. Nebuďte na chvostu komety, buďte v jejím čele.

Zanalyzujeme vaši stávající situaci, najdeme cílovou skupinu, navrhneme optimální cíle a jim odpovídající styl komunikace a strategii, nasadíme efektivní nástroje, vytvoříme harmonogram kampaně a na konec vše do detailů vyhodnotíme.

Brandové kampaně

Mít silnou značku, stabilní povědomí o ní a širokou fanouškovskou základnu. To není nic nereálného. Náš tým na pozemské základně se postará o kompletní servis: od PPC kampaně přes grafické zpracování vizuálů, videí až po nákup vhodných médií a prostoru v nich.

Online prostředí známe jako svoje astronautí boty. Novinky v digitálním marketingu se sice šíří rychleji než nadpozemské světlo, ale díky warpovému pohonu naší rakety a různým mezigalaktickým školením, hltáme a vstřebáváme novinky stejně rychle a dobře jako černé díry bílé trpaslíky.

Výkonností PPC kampaně

Máte dobrý webový obsah, ale nejste vidět? Pro nás jste hvězdy, a pomůžeme vám zazářit právě tam, kde jsou vaši zákazníci. Díky přesným analytikám, synergickému efektu složení týmu z rozlišných odvětví a mnohaletým zkušenostem namixujeme unikátní koktejl personifikované reklamy přesně pro vaši značku.

Budete vidět tam, kde máte být viděni. Těmi, kteří vás vidět mají. S efektivním vynaložením finančních prostředků a prokazatelnými výsledky. Ať už za pomocí PPC nebo bannerové reklamy. Díky nim umíme oslovit správnou cílovou skupinu, dovést ji na váš web či e-shop a tak provést požadovanou akci.

Integrované kampaně

Při zkoumání digitálního vesmíru jsme se potkali snad se všemi galaktickými národnostmi, rasami a civilizacemi. Ne všechny mluví stejnou řečí a mají stejně potřeby. Bedlivým pozorováním a učením jsme si osvojili zvyky každé z nich a rozumíme jejich potřebám.

Spíchneme vám tak kompletní marketingové řešení na míru. Od stylu komunikace na Facebooku, přes nákup prostor v médiích, vytvoření vtipného videa na Youtube, zajištění proma vaší firmy na relevantních veletrzích až po krizový PR.

Protože tam, kde ostatní tápou, my jdeme na jistotu.

Displejová reklama

Určitě to znáte: brouzdáte na webu a najednou na vás „vypadne“ banner. Většinou s nabídkou nějaké služby nebo produktu. Jde o displejovou neboli bannerovou reklamu. V současné době tvoří až 50 % veškeré internetové reklamy v České republice. O důvod víc, jak ještě efektivněji zacílit a přitáhnout zákazníky tam, kam potřebujete. Na váš web nebo e-shop.

Vězte, že Opakování je Matka moudrosti: tento druh reklamy totiž buduje povědomí o značce i o produktu nebo službě. V tomto případě platí: čím více, tím lépe.

Google Analytics

Vyznat se v Google Analytics je jako naučit se mandarínsky. Nemáte hlavu na jazyky? My také ne, ale shodou okolností „mandarínsky“ umíme. Tento nástroj od společnosti Google je pěkně mazaný a když se použije chytře, stane se nepostradatelným parťákem vašeho podnikání. Získává totiž data o uživatelích vašeho webu, díky čemuž je možné sledovat aktuální i historickou návštěvnost, chování uživatelů, konverze, prodeje a další velice zajímavé věci.

Pomůžeme vám s nastavením remarketingu, pomoc SEO nástrojů vypipláme vaši vstupní stránku k dokonalosti tak, aby generovala zisk a zjistíme, jak se vaši návštěvníci chovají. Vhodnými nástroji je nasměrujeme tam, kam si jen budete přát.

Sociální sítě

I když se může zdát, že jsme asociálové, opak je pravdou. Milujeme družení a komunikaci s fanoušky na „druhé straně“. Na planetu Zemi posíláme jedno selfie a instastories za druhým a se stejnou péčí se staráme i o sociální sítě našich klientů.

Věříme, že toto nadšení a raketový zápal se projevuje i v naší práci. Nebojíme se oslovit ani influencery a zapojit je do komunikace vaší značky. Z přínosu těží obě strany.

Podle druhu služby či zboží mluvíme toine od voice na Facebooku, Instagramu, YouTube, Pinterestu, Twitteru a LinkedInu. Jsme všude tam, kde byste měli být vidět a slyšet.

Kdo nescrolluje s námi, scrolluje proti nám.

Influencer marketing

Na planetě Zemi je v současné době velmi trendy být vidět ve spojení s nějakou značkou. A protože každé zboží a služba má svého kupce, není výjimkou, že podobné to je také v online světě. Dříve se lidem, kteří do jisté míry měli vliv na ostatní, určovali trendy nebo představovali novinky říkalo blogeři či Youtubeři. Nyní to jsou influenceři.

Vnímání času ve vesmíru je trochu jiné. Kde září jedna hvězda (influencer), v jiné jeho části už dávno vyhasla. Proto pečlivě sledujeme všechny obory a osobnosti, které jim rozumí a následně s nimi navazujeme výhodnou spolupráci právě pro vás.

Kreativní koncept

Občas je náročné najít společnou řeč s vlastní rodinou či posádkou, natož se svými zákazníky. Myslí a mluví jiným jazykem, neví, co chtějí a co je pro ně nejlepší. Není nic lepšího, než je popostrčit a naučit je vnímat svět jinak. .

Pomůžeme vám najít vhodný styl komunikace, grafický a kreativní koncept, vybudujeme silnou armádu influencerů a společně tak posilníme vaší pozici na trhu. Zkrátka od hřebíku po lokomotivu.

Emailing

Jsme rádi posly dobrých a pozitivních zpráv. Kam se na nás hrabe posel antického božstva Hérmes se svými okřídlenými zlatými sandály, jež ho nosily rychlostí větru. My používáme rychlost světla.

E-maily od nás nespadají do spamu, mají chytlavé předměty a jsou přesně cílené. Díky automatizaci a personifikaci se nemusíte o nic starat. Stejně jako o strašáka jménem GDPR.

SEO

Hra na schovku frčela v dětství, je na čase se ukázat. Ve vesmíru možností, které nabízí internet je stále těžší být vygooglen. Proto jsem tu my, astronauti.

Vaši digitální stopu vyneseme po Mléčné dráze až na první příčky vyhledávačů. Tím zvýšíme návštěvnost webu a s tím spojené konverze, počet akcí v e-shopu a povědomí o značce jako takové.

Nenapravitelní psavci si pohrají s písmenky a slovy na vašem webu upraví text tak, aby se organicky umisťoval vysoko v neplaceném vyhledávání.

Copywriting

Jak už bylo řečeno: v naší posádce najdete i mistry pera. Imaginárního, samozřejmě. Jsme digitální agentura, takže spíš ťukáme do klávesnice. Čtivě a poutavě umíme napsat článek o betonu tak, aby se do něj zamilovali jak návštěvníci vašeho webu, tak i internetové vyhledávače. To vám zaručí přední místa ve výsledcích vyhledávání, a tím pádem i vyšší za prodeje vašich výrobků a služeb, o návštěvnosti webu nemluvě.